Kleinezaalprogramma Seizoen '25-'26
Digitale brochure
Met de Kleinezaalkaart kun je voor een vast bedrag onbeperkt een heel theaterseizoen genieten van verrassende voorstellingen in de Altioszaal! Geniet voor een vast bedrag per persoon met de Kleinezaalkaart extra voordelig en onbeperkt van deze bijzondere voorstellingen. Een Kleinezaalkaart is een heel seizoen geldig.
Meer informatie over de Kleinezaalkaart
Bekijk alle voorstellingen in de Altioszaal dit seizoen.
Agenda
-
Dutch Classical Talent
Alexandra Kaptein“Wat is ons leven anders dan een reeks preludes?”vr 5 dec 2025‘Na pijn en verdriet overwint bij Liszt altijd het geloof,’ aldus Kaptein, een van de vier finalisten van Dutch Classical Talent. Zijn muziek voert je ‘van donker naar licht, van verdriet naar verheffing’. Dit programma getuigt daarvan.
Alexandra Kaptein stipt in Franz Liszt: harmonie van het licht emotionele, psychologische en spirituele hoogtepunten aan in het oeuvre van de visionaire componist. ‘Haar techniek is feilloos, haar vertolkingskunst getuigt van groot inlevingsvermogen,’ aldus OpusKlassiek over Kapteins debuut-cd Lebenswanderung met transcripties van Liszt.
-
vr 5 dec 2025 20:00 - 21:00Tickets
-
vr 5 dec 2025 20:00 - 21:00Tickets
-
-
Lotte Velvet
Carrouselza 6 dec 2025In haar unieke, donkere stijl met aan de ene kant poëtische taal en aan de andere kant snoeiharde, down-to-earth grappen bespreekt en bezingt zij de actualiteit vanuit verschillende personages en invalshoeken. Ze speelt dit programma samen met muzikanten Serge Dusault en Annika Boxhoorn.
-
za 6 dec 2025 20:00 - 21:10Tickets
-
za 6 dec 2025 20:00 - 21:10Tickets
-
-
Maaike Ouboter
Lievelingsliedjeszo 7 dec 2025Tijdens dit theaterconcert speelt Maaike Ouboter hertalingen van haar eigen lievelingsliedjes. Ze neemt je mee langs de van oorsprong anderstalige liedjes die haar in haar leven hebben geïnspireerd, geraakt en gevormd. Door er in het Nederlands nieuwe woorden aan te geven, brengt ze de nummers dichtbij zoals alleen Maaike Ouboter de wereld dichtbij kan halen.
-
zo 7 dec 2025 15:00 - 16:30uitverkocht
-
zo 7 dec 2025 15:00 - 16:30uitverkocht
-
-
Niek & Guy
LEGATUMdo 11 dec 2025LEGATUM is geïnspireerd door de nalatenschap van hun grootmeester en brengt een ode aan zijn grensverleggende goochelkunst. Met illusies, humor en meeslepende verhalen zoeken ze naar een mysterieuze bestemming waar ze hun mentor nog één keer in de ogen kunnen kijken. Het bijzondere aan deze eigenwijze vorm van cabaret is dat er geen woord gesproken wordt. Terwijl de acts elkaar in rap tempo opvolgen, ben je als publiek aangewezen op visuals, subtiele mimiek en een vleugje acrobatiek.
Je móét erbij zijn om te begrijpen hoe Niek & Guy moeiteloos balanceren tussen werkelijkheid en illusie. Als kersvers Nederlands kampioen goochelen laten ze bovendien zien waarom hun acts internationaal hoge ogen gooiden. Ze traden zelfs op in het befaamde Magic Castle in Hollywood. In LEGATUM komen magie, muzikaliteit en verbeeldingskracht samen in een onvergetelijk spektakel dat je laat gissen naar wat echt is en wat niet. Laat je meeslepen in hun cabaret vol nostalgie, verrassende wendingen en een flinke dosis humor. Of je nu al jaren fan bent van illusie of gewoon zin hebt in een ouderwets gezellige avond uit: LEGATUM is een feest voor iedereen die zich graag laat verrassen.
-
do 11 dec 2025 20:00 - 21:25Tickets
-
do 11 dec 2025 20:00 - 21:25Tickets
-
-
Teun van den Elzen
Op positieza 13 dec 2025Er is nogal wat te verdedigen, en daarom kiest Teun van den Elzen in zijn tweede cabaretprogramma vol voor de aanval. Met als enige wapen: zijn vlijmscherpe, nietsontziende grappen.
Teun van den Elzen is cabaretier, columnist bij Spijkers met Koppen, comedian bij Club Haug en schreef jarenlang voor Dit Was Het Nieuws. Hij speelde op Lowlands, Pinkpop en Zwarte Cross.
-
za 13 dec 2025 20:00 - 21:30laatste tickets
-
za 13 dec 2025 20:00 - 21:30laatste tickets
-
-
Ayoub Kharkhach
En verbied de vogels om te fluitendo 18 dec 2025In zijn eerste avondvullende voorstelling En verbied de vogels om te fluiten probeert Ayoub betekenis te geven aan alle ervaringen die hij tot nu toe heeft doorgemaakt. Waarom bouwen zwaluwen hun nestjes in de moskee? Wat heeft een egel te maken met FEBO-muren? En kan hij erop vertrouwen dat zijn moeder de antwoorden heeft? Met muziek als rode draad neemt Ayoub je mee op een troostrijke zoektocht naar zingeving in een voorstelling vol meeslepende verhalen over eten, ziekte, en zijn bijzondere band met zijn moeder.
-
do 18 dec 2025 20:00 - 21:20Tickets
-
do 18 dec 2025 20:00 - 21:20Tickets
-
-
NJON Presenteert..
Nationale Jeugdorkesten Nederlandzo 21 dec 2025-zo 19 apr 2026Programma 21 december
MSFO Brass Quintet
Musici
Simon Binon - trompet
Johannes Troiber - trompet
Federico Maffei - hoorn
Francesco Maffei - trombone
Niels Lukkesen - tubaBiografie
In het Mahler Student Festival Orchestra vonden 5 jonge koperblazers elkaar. Het resultaat is het MSFO Brass Quintet. Zij vormen een veelzijdig koperkwintet, waarmee ze de mogelijkheden van deze klassieke bezetting willen overbrengen aan een breed publiek. Door hun diverse capaciteiten bij elkaar te brengen, zijn ze in staat een brede waaier aan stijlen te interpreteren. Zo spelen ze vol enthousiasme herwerkingen van klassieke grootmeesters zoals Bach en Mahler, originele werken voor deze bijzondere kamermuziekformatie, en arrangementen van verschillende jazz-standards. Deze middag staan onder andere Alexander Borodin, Richard Wagner, Duke Ellington en Irving Berlin op het programma. -
Tobi Kooiman
Best of 3Reprise Best Of 2za 3 jan 2026Hij speelt met logica, tackelt levensvragen en alledaagse kwesties en neemt op de koop toe dat het publiek daar ongegeneerd doorheen lacht. Hij won er de publieksprijs mee bij Cameretten, en zijn avondvullende debuut, ‘Best Of’, was een verfrissende wind met hits in overvloed, aldus cabaret.nl.
Het vervolg, ‘Best Of 2’, was afgelopen seizoen een groot succes. Theaterparadijs noemde de voorstelling een klasse apart binnen het cabaretgenre. Vernieuwend, verrassend en ontzettend grappig, ILoveTheater schreef unieke sfeer en aanrader, zelfs New Scientist tipte de voorstelling en na de première spraken bezoekers van de mooiste theatervoorstelling van de afgelopen 3 jaar. Wegens dit succes is de show verlengd, met één wijziging: de titel is nu ‘Best Of 3’.
-
za 3 jan 2026 20:00 - 21:25uitverkocht
-
za 3 jan 2026 20:00 - 21:25uitverkocht
-
-
Gerlo Hesselink Quartet ft. Flora de Geus
JazzkwartetOnderdeel van het Jazz-Kwartetdo 8 jan 2026Dit leidde ertoe dat het het kwartet weer ging optreden, waarna in 2022 de CD “Meant for You” werd opgenomen. Dit album is een tribute voor de in 2017 overleden zoon van Gerlo, Jan Hesselink. “Meant for you 2” is een vervolg op dit album, opgenomen en uitgebracht in 2024. De composities op dit album zijn gebaseerd op brieven aan Jan, geschreven door zijn moeder Esther Hesselink.
De liefdevolle observaties en herinneringen staan in het bijgeleverde tekstboekje. De composities zijn van Flora de Geus, Henri Gerrits, Dirk Balthaus en Gerlo Hesselink. Naast het kwartet horen we vocals van Flora de Geus .
Bij het optreden worden de composities uitgevoerd door het kwartet en Flora, voorafgegaan door de voordracht van de brieven.
-
do 8 jan 2026 20:00Tickets
-
do 8 jan 2026 20:00Tickets
-
-
Thjum
Hoe heeft het zover kunnen komen?vr 9 jan 2026Eerste reacties op de try-outs van deze voorstelling:
"Wat een enorme droogkloot!"
"De Mr Bean van cabaretland"
"sullig, droog maar toch gevat"
Thjum won in 2021 zowel de jury- als de publieksprijs bij het prestigieuze ‘Cameretten Festival’ en speelde daarna in maar liefst 120 theaters zijn eerste programma. Ook was hij op ‘NPO 1’ te horen als columnist bij ‘Met het oog op morgen’. Nu is hij klaar om zijn tweede voorstelling aan u te laten zien ‘Hoe heeft het zover kunnen komen?’
-
vr 9 jan 2026 20:00 - 21:30laatste tickets
-
vr 9 jan 2026 20:00 - 21:30laatste tickets
-
-
Plastic Party
Klaartje van Veldhoven e.a.Een vrolijk consuminder-drama op muziek van Mozartwo 14 jan 2026Maar in de wegwerp-samenleving van nu is helemaal geen plaats voor onverwoestbaarheid. De tijd lijkt het iconische kunststof keukenspul te hebben ingehaald. Iedere Plastic Party zou zomaar ineens de laatste fuif kunnen zijn... En dan? Komt er dan ook een einde aan alles waar de Plastic Party voor stond? Een einde aan de duurzaamheid? Aan de economische emancipatie van de huisvrouw? Kunnen we ons een wereld zonder al dit keukenplastic überhaupt nog voorstellen?
Plastic Party! is een vrolijke opera over het einde van een sociaal-cultureel ritueel. Of toch niet?! Hoe dan ook, David Prins schreef het gloednieuwe Nederlandse libretto. En de muziek? Die komt uit Mozarts even prachtige als onverwoestbare opera's Così fan tutte, Don Giovanni en Le nozze di Figaro. It's party time! Kom meefeesten nu het nog kan…
-
wo 14 jan 2026 20:00Tickets
-
wo 14 jan 2026 20:00Tickets
-
-
O’DREAMS
GalwayGeannuleerdvr 23 jan 2026In hun vorige voorstelling nam O’DREAMS ons mee naar Dublin. Nu zetten ze koers naar Galway. Ze vieren hun vriendschap in de bruisende culturele hoofdstad van Ierland en tijdens een reis langs de Ierse westkust. Het levert schitterende songs op én een unieke kijk in de ziel van drie rasmuzikanten.
Samen storten ze zich in het kleurrijke publeven. Ze trekken dwars door het schilderachtige Connemara en genieten van schitterende zonsondergangen. Ook steekt het drietal de onstuimige zee over naar het eeuwenoude eiland Inishmore. Ze hangen er boven vervaarlijke kliffen. Hachelijke avonturen als je beseft dat de muzikanten water- en hoogtevrees hebben…
O’DREAMS weet met legendarische Ierse songs, onontdekte parels én zelfgeschreven muziek iedereen in het hart te raken. Met driestemmige zang en melancholische verhalen. Over de kracht van vriendschap en de liefde voor muziek. Galway is de nieuwe voorstelling van een band die definitief is doorgebroken in de Nederlandse theaters. Een enerverende ‘must see’ voor liefhebbers van Ierland, Ierse folk en een heerlijk avondje uit.-
vr 23 jan 2026 20:00geannuleerd
-
vr 23 jan 2026 20:00geannuleerd
-
-
Ruud Smulders
RÜDSICHTSLOSdo 29 jan 2026Ook in RÜDSICHTSLOS katapulteert Ruud zijn elastische lijf weer over het podium om met ongekende snelheid en energie zijn absurde gedachten de zaal in te schieten. Het publiek krijgt wederom de kwetsbare, integere kant van Ruud te zien. Een rustige, overdenkende jongen die niet alleen zorgt voor een rake levensles, maar die op momenten ook subtiel je hand vastpakt en je meeneemt in zijn wereld van waanzin.
Zijn vorige show riep het publiek op om lief te hebben wie zichzelf niet kan liefhebben. In RÜDSICHTSLOS stelt Ruud een nieuwe vraag: Hoeveel houden we eigenlijk van onszelf? En wat gebeurt er als we dat meer durven te doen?
Ook voegt Ruud nog een extra laag toe. Waar hij voorheen vooral naar binnen keek, richt hij nu zijn scherpe blik op de wereld om hem heen. Een geëngageerde stem die we nog niet van hem kenden, maar die ons des te harder raakt.
-
do 29 jan 2026 20:00uitverkocht
-
do 29 jan 2026 20:00uitverkocht
-
-
Dutch Classical Talent
Dokwerk Saxophone Quartetvr 30 jan 2026In de drukte van het moderne leven zijn we voortdurend bezig met uiterlijke zaken, met verwachtingen en het lawaai van de wereld. Maar in ieder van ons ligt een eiland, een rustige plek waar de tijd vertraagt en waar je gewoon kunt zijn, aldus de vier musici. Een eiland dat angst kan aanwakkeren, maar ook een bron is voor verbinding met alles en iedereen.
-
vr 30 jan 2026 20:00Tickets
-
vr 30 jan 2026 20:00Tickets
-
-
Izaline Calister
Rum and Coca Colaza 7 feb 2026Ze leerde over aanvallen van Duitse duikboten, de cruciale rol van olieraffinaderijen en Amerikaanse legers. Ondanks angst en onzekerheid met bandeloosheid als gevolg bleven de mensen zingen en dansen op tropische ritmes als calypso, tumba en reggae. Daarnaast brachten Amerikaanse soldaten hun films en nummers mee. De Caribische bevolking genoot daarvan, maar had tegelijkertijd kritiek op de Amerikaanse aanwezigheid, getuige het protestlied Rum and Coca Cola.
Het theaterconcert Rum and Coca Cola van Izaline is een bruisende cocktail van muziek en verhalen over de ‘vergeten’ oorlog in De West.
-
za 7 feb 2026 20:00Tickets
-
za 7 feb 2026 20:00Tickets
-
-
Marjolijn van Kooten
Aan mij zal het niet liggenPsychiatrisch cabaret (ook voor normale mensen)vr 13 feb 2026Het publiek over Van Kooten in ‘Hoe vind je het zelf gaan?’:
“Ik haat cabaret maar wat Marjolijn doet vind ik geweldig. Als je ooit in een dal bent geweest, dan lach je er nu om.”
“Ik heb heel erg gelachen. En ook een paar keer met tranen in mijn ogen gezeten. Ze raakt op de goede plek.”
“Hele mooie liedjes, het is zo herkenbaar allemaal. Vreselijk gelachen.”
“Hoe ze op het podium staat, de Amsterdamse humor die er zo lekker uitknalt, heerlijk.”
“Ik heb zelden een zaal zo lekker zien lachen en meezingen!”
“Het komt echt bij je binnen. Ik heb gelachen en gehuild. En het is allemaal zo herkenbaar.”
“Voor mij is het heel herkenbaar en ik vind het fijn dat ze er zo luchtig over doet. Dat inspireert mij ook.”
“Beter dan therapie!”
-
vr 13 feb 2026 20:00 - 21:30laatste tickets
-
vr 13 feb 2026 20:00 - 21:30laatste tickets
-
-
SYA
Her LegacyMuzikale meesterwerken van Joni Mitchell, Carole King, Dolly Parton e.a.vr 20 feb 2026In Her Legacy vieren de dames van SYA de muzikale veelzijdigheid en creativiteit van hun voorbeelden. Dat is bij hen in goede handen: zij zingen prachtig meerstemmig en begeleiden zichzelf op gitaar, mandoline, bas, piano, fluit en accordeon. Hun repertoire is bovendien rijk; van folk en country tot pop.
Mis deze muzikale hommage Her Legacy met iconische nummers, persoonlijke verhalen en eigen werk van SYA niet!
-
vr 20 feb 2026 20:00Tickets
-
vr 20 feb 2026 20:00Tickets
-
-
Blauwe Vinkjes
Poehawo 25 feb 2026Regisseur Ruut Weissman omschrijft hun stijl als ‘een traditionele theatervorm in de spirit van deze tijd’. In 2025-2026 presenteren Manon en Kevin hun tweede theatervoorstelling, waarin ze opnieuw een revue-achtige theaterstijl naar hun hand zetten met een eigentijdse visie en vorm.
In Poeha grijpt Blauwe Vinkjes de kans om nog persoonlijker te worden. Zonder schroom leggen ze voor iedereen de vinger op de zere plek en nemen ze alledaagse poeha genadeloos op de hak. In hun kenmerkende stijl vergroten, spiegelen en verdraaien ze herkenbare situaties. Van consent naar content en van opera naar pretpark; alles kan en niets blijft onaangeroerd. Verwacht een avond vol zinderende en hilarische sketches, kleurrijke personages, aanstekelijke liedjes en alles scherp verweven met actualiteiten.
-
wo 25 feb 2026 20:00 - 21:30Tickets
-
wo 25 feb 2026 20:00 - 21:30Tickets
-
-
Perfect Girl
Mevrouw OgteropEen toneelstuk in de vorm van een vermakelijke therapiesessie.za 28 feb 2026We ontmoeten Anna in de intimiteit van een sessie met haar coach Cor. Ze blijkt (van zichzelf) duizend ballen hoog te moeten houden om te voldoen aan haar ideaalbeeld. Anna heeft altijd het beeld opgeroepen en bevestigd van iemand met een perfect, op alle fronten geslaagd leven. In haar poging om haar échte verhaal te vertellen, wordt ze belemmerd door angst voor wat de buitenwereld daarvan vindt. Maar die buitenwereld zit - zoals bij iedereen - ook maar in haar hoofd. De therapiesessie ontpopt zich in een psychologische thriller met verrassende plotwendingen.
Het is niet wat ik er van verwacht had.
Laat me eerlijk zijn.
Of niet. Natuurlijk. Waarom zou ik.
Eerlijkheid is de nieuwe leugen.
(Uit De verlosser of de lege plek van Jibbe Willems)-
za 28 feb 2026 20:00 - 21:30Tickets
-
za 28 feb 2026 20:00 - 21:30Tickets
-
-
Beth en Flo
Zoveel Meervr 6 mrt 2026Wanneer is iets kunst? Beth & Flo zouden het moeten weten, ze zijn niet voor niets aan het conservatorium ingewijd in de “grote kunst” van de klassieke muziek. En nu maken ze “kleinkunst”. Alsof het niets is. Alsof zij nog zoveel meer kunnen bijdragen aan de bloeiende artistieke uitspatsels die de wereld rijk is. Hoe dan? Als alles er al is, wat is dan zoveel meer?
Beth & Flo – het duo dat in de Finale van het AKF werd geprezen als “veelbelovend cabaretduo dat klassieke muziek knap weet te combineren met prachtige scènes” - staan voor de unieke mix van virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor. In Zoveel meer staat één ding vast: deze nieuwe voorstelling is méér. Meer cabaret. Meer klassieke muziek. Véél meer Beth & Flo!-
vr 6 mrt 2026 20:00 - 21:35Tickets
-
vr 6 mrt 2026 20:00 - 21:35Tickets
-
-
Alice Leggett Quintet
Birdsongza 7 mrt 2026Het titelnummer is een ode aan Alice haar moeder, Michelle Bird, en toont het album's sterke thema van familie, herinneringen en gemeenschap.
Geworteld in traditie en nieuwe gebieden verkennend, is Birdsong een stoer en eerlijk debuut die zowel Alice haar onderscheidende stem als haar vaardigheden als componist en bandleider weet te vangen.
-
za 7 mrt 2026 20:00Tickets
-
za 7 mrt 2026 20:00Tickets
-
-
Tim Kroezen
550wo 11 mrt 2026Stap in de wondere denkwereld van Tim Kroezen en beleef zijn eerste avondvullende voorstelling 550. Vijf·vijf·tig (,vɛif'fɛiftəx). Tim neemt je mee in een hoofd dat nooit stil staat. Een debuutprogramma over ambitie, liefde en bewijsdrang, gemaakt voor mensen zoals jij. Tenzij het jou niet aanspreekt, dan is het gebruik van de tweede persoon hier onterecht: waarvoor excuus. Mocht je nou alsnog behoefte hebben aan een overschot aan gedachtespinsels en analyses, dan ben je van harte welkom. Speciaal voor jou doet hij op deze avond extra zijn best om ook nog een beetje te genieten en lekker in het moment te zijn. Want het leven gaat immers niet alleen om prestaties: Tim zal deze avond aan je bewijzen, dat hij echt wel meer is dan alleen zijn Cito score.
-
wo 11 mrt 2026 20:00Tickets
-
wo 11 mrt 2026 20:00Tickets
-
-
Dennis van Aarssen
Close to Youza 14 mrt 2026De rode draad die de liedjes en de persoonlijke verhalen met elkaar verbindt is de liefde. Van verliefd worden tot de liefde die je voelt voor je familie en vrienden, en van het verwerken van een gebroken hart tot het hervinden van de hoop op de ware liefde: alle aspecten van het woord liefde passeren de revue. Nooit eerder zag en hoorde je Dennis van Aarssen zo kwetsbaar.
Tijdens Close To You komt Dennis écht dichtbij en neemt hij de bezoeker mee in een prachtige reis langs de liefde.
-
za 14 mrt 2026 20:00Tickets
-
za 14 mrt 2026 20:00Tickets
-
-
Boban Benjamin Braspenning
Brutowo 25 mrt 2026In een wereld waar grof geld nóg groffer wordt en de kloof tussen arm en rijk stééds groter, trekt Boban als armzalig artiest ten strijde! Koste wat het kost!
Dus stap NU in en bereid je met BRUTO voor op een veel te dure grap, tegen een veel te lage prijs. (Geen financieel advies).
-
wo 25 mrt 2026 20:00Tickets
-
wo 25 mrt 2026 20:00Tickets
-
-
De wereld van Ali en Nino
Abdelkader Benali & Daria van den Berckenza 28 mrt 2026-
za 28 mrt 2026 20:00Tickets
-
za 28 mrt 2026 20:00Tickets
-
-
Pynarello
De Passie met Joost Oomenwo 1 apr 2026Hoewel Joost bekend staat om zijn uitzonderlijk energieke presentaties vol humor en creativiteit, toont hij bij dit concert een kwetsbaardere kant van zichzelf geïnspireerd door zijn vader die als euthanasiearts werkt. De poëzie wordt verweven met de tijdloze muziek van Robert Schumann. Door een nieuw arrangement voor strijkers en blazers brengt Pynarello een nieuwe klankkleur aan in Schumanns Gesänge der Frühe, geschreven tegen het einde van zijn leven, en zijn Kinderszenen, dat een ode brengt aan de onschuld en puurheid van de kindertijd.
Schumanns muziek weerspiegelt zijn innerlijke tweestrijd via de personages Eusebius en Florestan: de dromerige, zachte kant versus de vurige, impulsieve zijde. Deze figuren symboliseren ook de dubbele laag in euthanasiegesprekken: vreugdevolle herinneringen én de melancholie rond de dood. In De Passie met Joost Oomen versterken woorden en muziek deze spanning, waarbij vreugde en melancholie samenkomen als essentie van het leven. De Passie met Joost Oomen is een voorstelling die je raakt en aan het denken zet.
-
wo 1 apr 2026 20:00Tickets
-
wo 1 apr 2026 20:00Tickets
-
-
Clean Pete
Geheimenvr 3 apr 2026Begin 2026 plukken ze de kerstglitters uit hun haren en toeren ze getweeën door Nederland met het theaterconcert Geheimen. Behalve het titelnummer en Hout van jou spelen ze ook veel nieuwe liedjes. Als vanouds. Intiem. Renées cello sluimert onverbiddelijk een liedje in en Loes sabelt met bijna verontschuldigende sneer in haar stem een minnaar neer.
Geheimen is zo’n avond waarna je glimlachend de zaal uitloopt met een liedje dat je nog dagen blijft neuriën.
-
vr 3 apr 2026 20:00Tickets
-
vr 3 apr 2026 20:00Tickets
-
-
Dutch Classical Talent
Gianmarco MonetiThe Untouchable Thoughts - Clara's portraitwo 8 apr 2026Gianmarco Moneti vertelt het verhaal van zijn vriendin Clara in een recital gelardeerd met woorden en beelden. De composities die hij speelt, vertegenwoordigen de emoties woede, dissociatie en eenzaamheid. Zo probeert de pianist zich open te stellen voor de pijn van Clara. Na studies in Italië vervolgde Gianmarco Moneti zijn opleiding aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag, waar hij meteen veel indruk maakte.
-
wo 8 apr 2026 20:00Tickets
-
wo 8 apr 2026 20:00Tickets
-
-
Kiki Schippers
Praktische bezwarendo 9 apr 2026In een tijd waarin overproductiviteit en zelfontplooiing om de meeste likes vechten lijkt iedereen vooral te moe om nog te kiezen, zelfs al is het tussen sushi en pizza Hawaï vanavond. Tussen droom en daad schetst Kiki een wereld vol tegenstellingen, waarin ze blijft strijden voor een plek waar dingen náást elkaar mogen bestaan: ideeën, gevoelens, bubbels en mensen die het ook niet meer helemaal zeker weten. Wat zeker is: we worstelen allemaal, en als Kiki begint te zingen wordt iedereen stil.
-
do 9 apr 2026 20:00Tickets
-
do 9 apr 2026 20:00Tickets
-
-
Adam en Evert
Het Gelders ProductiehuisEen exotisch eiland, zonovergoten stranden en… relatieproblemen.Premièreza 11 apr 2026enzo 12 apr 2026Wat volgt is een tragikomische achtbaan vol scherpe humor, herkenbare ruzies en intieme momenten die soms té dichtbij komen. Adam & Evert balanceert tussen liefde en verlies, humor en pijn, en laat zien hoe we onszelf (en elkaar) soms volledig kwijt kunnen raken – en misschien ook weer terugvinden.
-
Piet van Eeghen
De Lieve Vrededo 23 apr 2026Naar anderen hunkeren, maar ze achter het behang willen plakken als ze er zijn.
Met knikkende knieën een vuist maken en ondertussen tien jaar docent zijn.
Ongemakkelijk schuifelen bij fysiek contact, maar in tranen uitbarsten bij de eerste de beste hug.
Kortom: een vat vol tegenstrijdigheden dat Piet moét bespreken en bezingen.
Met absurdistische liedjes, kronkelige hersenspinsels en geestige ontboezemingen neemt Piet je in De Lieve Vrede mee in zijn pogingen om een evenwicht te vinden tussen je tanden laten zien en de lieve vrede bewaren.
-
do 23 apr 2026 20:00Tickets
-
do 23 apr 2026 20:00Tickets
-
-
Moonlight Motel
Steyn de Leeuweza 2 mei 2026Twee jaar lang werkte Steyn in de daklozenopvang. Die ervaring verwerkt hij in een hallucinerende theatertrip over het leven op straat. Een Odyssee, vertelt door een antiheld. Over succes en falen, geluk en ongeluk, recht en onrecht, fictie en realiteit. Blijkbaar is slapen op straat een niet zo ver-van-je-bed-show? En is iedereen niet altijd op zoek naar een thuis?
In het muzikale en humoristische Moonlight Motel speelt Steyn tientallen personages door elkaar; een virtuoze theatrale tour de force.
Op het eind vraagt hij zich af: waar is mijn thuis eigenlijk? En zal hij het ooit nog vinden?
Steyn de Leeuwe brengt de straat op de planken.
-
za 2 mei 2026 20:00Tickets
-
za 2 mei 2026 20:00Tickets
-
-
Alex Roeka
Op Driftvr 8 mei 2026The highway is my home zingen ze in Amerika en daar zit wat in. Door de jaren heen raak je thuis in je auto, op de snelwegen, in de theaters, de cafés, de hotels en bij de pompstations.
Het is een ontwortelde, maar als je ertegen kunt, over het geheel genomen, aangename manier van leven, die ook geestelijk zijn weerslag heeft: je blijft in beweging en gevoelig voor verandering en avontuur.
Het nieuwe theaterprogramma van Alex Roeka is geïnspireerd door dertig jaar onder-weg-zijn. De titel is dan ook OP DRIFT.
-
vr 8 mei 2026 20:00Tickets
-
vr 8 mei 2026 20:00Tickets
-
-
Josee Koning
JazzkwartetZoet en vurig met Josee Koningza 16 mei 2026Zangeres Josee Koning presenteerde in 2024 haar album Doce Presença (Zoete Aanwezigheid), geproduceerd door viervoudig Grammy-winnaar Ivan Lins.
Jazzflits schreef over de presentatie van het album in LantarenVenster in Rotterdam: “De muziek is tijdloos en magisch. De band smeedde een mooie alliantie tussen bossa nova en jazz, en bewoog zich elegant tussen ballads en beats.”
Josee zingt nu opnieuw stukken van Ivan Lins, maar ook van andere grootheden van de Braziliaanse muziek, zoals Antonio Carlos Jobim en Sergio Mendes.
Ze wordt daarbij begeleid door vier geweldige muzikanten.
Pianist Hans Vroomans o.a. bekend van het Metropole Orkest is volledig thuis in de Braziliaanse muziek, net als de virtuoze Uruguayaanse gitarist Daniel de Moraes. De veelzijdige Braziliaanse bassist Matheus Nicolaiewsky is een rising star in de Europese jazzscene en de Nederlandse drumsensatie Yoràn Vroom speelde met o.a. Frank McComb, Ed Motta, Cory Henry.
Josee Koning maakte met de band Batida de Braziliaanse muziek populair in Nederland. Ze speelde met vele groten van de Braziliaanse muziek en maakte talloze succesvolle albums. Met haar internationale superformatie staat ze opnieuw garant voor een zoet en vurig concert vol rijke Braziliaanse klanken.
-
za 16 mei 2026 20:00Tickets
-
za 16 mei 2026 20:00Tickets
-
-
David Linszen
Striptease Van De Doodza 23 mei 2026Verwacht geen zwaarmoedig debuut, maar een tornado van een muzikale comedyshow, gespeeld door iemand die het vertikt om met zijn persoonlijke problemen te dealen, omdat hij alles in dienst stelt om u te vermaken.
Lachen zoals lachen oorspronkelijk bedoeld is. Gezelli met een hoofdletter i. Het leven is een striptease van de dood, maar we hoeven haar voorlopig nog niet te betalen.
-
za 23 mei 2026 20:00Tickets
-
za 23 mei 2026 20:00Tickets
-
-
Jeannine la Rose
MEER?!vr 29 mei 2026Meer liefde, meer succes, meer geld, meer rust… en ja, misschien ook meer sex (Laten we eerlijk zijn.). Maar vooral: meer zonder schuldgevoel.
Soms lijkt het alsof wij vrouwen alles moeten dragen. Maar hé, willen we het ook niet allemaal zelf? Power women, we kunnen het – maar soms ook niet. We gaan door tot we niet meer kunnen. Want we krijgen pas applaus als we op omvallen staan, in plaats van wanneer we gewoon zeggen: “hé, ik wil méér rust en ik ga het gewoon nemen ook!”
Met snoeiharde grappen en pijnlijke eerlijkheid fileert Jeannine de mythe van de ‘sterke vrouw’.
Hilarisch. Rauw. Ontwapenend. Jeannine zoals je haar kent – schaamteloos eerlijk en gezelliger dan je schoonmoeder met een wijntje op.
-
vr 29 mei 2026 20:00Tickets
-
vr 29 mei 2026 20:00Tickets
-
-
Stefan Hendrikx
In Perspectiefza 30 mei 2026Maar laten we dat eens in perspectief zetten. Want misschien lijkt hij wel hét nieuwe cabarettalent dat je gezien moét hebben, maar ja, is hij leuker dan [vul hier jouw favoriete cabaretier in]? Hij gaat in ieder geval alles uit de kast halen. Met een mix van herkenbare personages, een mimiek van heb-ik-jou-daar, livemuziek en een spervuur aan goeie grappen. De lat ligt hoog, maar hij houdt hem ook zelf vast... Met In perspectief laat Stefan zijn fantasie de vrije loop en wie weet kan dat jouw eigen perceptie nét wat verbreden. Want laten we eerlijk zijn, soms kan het maar wát fijn zijn om in deze totaal onoverzichtelijke wereld wat nieuwe perspectieven te krijgen. Dat je niet alleen vanuit jouw eigen ogen naar wereld kijkt, maar ook eens vanuit de ander. Namelijk die van Stefan.
Als je tot hier bent gekomen met lezen (chapeau!), trakteer jezelf dan op een leuk avondje uit met, ik noem maar wat, de voorstelling In perspectief.
-
za 30 mei 2026 20:00Tickets
-
za 30 mei 2026 20:00Tickets
-
-
TRADWIVES de musical
Brand New Musicals: Club SatellietEen niet-zo-traditionele musical comedy over traditionele vrouwenwo 10 jun 2026Welkom in dé stad van de tradwives! In deze idyllische stad leeft iedereen het perfecte leven. De schone was hangt al keurig aan de waslijn, de kaarsrechte gazons zijn gemaaid, het ruikt hier altijd naar versgebakken appeltaart en de kinderen spelen gelukkig in de tuin. De man heeft gezag en de vrouw draagt haar glimlach. Maar na een bizarre, mysterieuze en weerzinwekkende ontdekking ontstaan er barsten in het tradwife-bestaan.
Met TRADWIVES de musical brengt Club Satelliet haar debuutvoorstelling naar de theaters. Club Satelliet verlangt naar frisse, brutale en vernieuwende musicals. Ze doen een krachtige poging om uit hun eigen bubbel te stappen, gaan op zoek naar verhalen die ook hen nog niet bekend zijn en vormen die om tot een ‘in your face’ musical.
-
wo 10 jun 2026 20:00Tickets
-
wo 10 jun 2026 20:00Tickets
-