Jeugdtheater

Programma-overzicht Jeugd- en familietheater

Programma > Programma-overzicht Jeugd- en familietheater

Theater is voor groot en klein! Bekijk alle jeugd- en familievoorstellingen die je dit seizoen in Orpheus kunt bekijken. Van Peuterpret voor de allerkleinsten tot familiemusicals voor het hele gezin.

Agenda

  • SUPERMENS gezocht

    Theater Sonnevanck
    Opzwepend muziektheater over goed zijn en grenzen stellen.
    6+
    zo 8 nov 2026
    Chelsey speelt winkeltje met haar klasgenootjes, maar de druk wordt te groot. Wanneer haar grote zus Luca te hulp schiet, verandert het spel volledig. Met opzwepend muziektheater onderzoekt deze productie hoe je tegelijkertijd voor anderen én voor jezelf kan zorgen.

    Winkeltje spelen is het lievelingsspel van de klas. Chelsey doet haar best, maar wordt overrompeld: als ze de winkel sluit wil de rest naar binnen, als ze korting geeft willen ze helemaal gratis, en het speelgoed wordt uit haar handen gegrepen. Ten einde raad haalt ze haar grote zus Luca erbij. Chelsey is lief en helpt anderen; Luca is bazig en denkt alleen aan zichzelf. Chelsey volgt de regels; Luca bepaalt de regels.

    Supermens gezocht onderzoekt de vraag hoe je lief kan zijn voor anderen, maar ook voor jezelf. Hoe stel je grenzen? Waarom is het zo moeilijk om nee te zeggen? En hebben we allemaal altijd een grote zus nodig om ons te redden?

  • Cadeautje!

    Peuterpret
    wo 18 nov 2026

    Hoera! Suus is jarig — en August helpt mee de slingers op te hangen. Maar het cadeautje openmaken, daar moet ze geduldig op wachten. Of toch stiekem even kijken? Cadeautje! is een feestelijke, woordloze maskervoorstelling voor peuters en kleuters naar het prentenboek van Miriam Bos — over nieuwsgierigheid, vriendschap en groot worden.

    Met de bekende personages August de Vos en Suusje Eekhoorn, ook de helden van Miriam Bos’ boek Help! Een verrassing!, neemt Cadeautje! de allerkleinsten mee op een vrolijk en feestelijk avontuur. Zonder woorden, maar vol uitdrukking en kleur — een sfeervolle eerste kennismaking met theater. Na afloop versieren kinderen met hun ouders en verzorgers hun eigen cadeautje en bedenken ze wat er in zit.

  • Fien & Teun

    Het geheim van Sinterklaas
    2+
    zo 22 nov 2026

    Fien en Teun keren terug met hun populaire sinterklaasshow! Dit jaar staat het geheim van Sinterklaas centraal. Met veel zang, dans en interactie nemen de boertjes het publiek mee op een muzikaal avontuur vol dierenvriendjes.

    Het is bijna 5 december en Fien, Teun en neefje Sem kunnen niet wachten op een wel heel bijzondere gast. Sinterklaas komt langs op de boerderij! Maar dit jaar lijkt er iets vreemds aan de hand te zijn… Sinterklaas doet geheimzinnig en het is nog maar de vraag of pakjesavond door kan gaan. Kan het feest nog worden gered? En wat is toch het geheim van Sinterklaas?

    Zing en dans mee met de vele vrolijke liedjes. Samen met al hun dierenvriendjes, neefje Sem en natuurlijk Sinterklaas weten het populaire boertje en boerinnetje er ook in deze voorstelling weer een écht Hollands feestje van te maken!

  • Het huis dat stopte met staan

    De Horde
    8+
    zo 29 nov 2026

    Een beeldend en poëtisch verhaal over wat het betekent een thuis te hebben en wat gebeurt als je je daar niet langer thuis voelt. Een klein-bombastische voorstelling met objecten, miniaturen, schaduwen en muziek.

    Het huis dat stopte met staan gaat over veerkracht, familie en vluchten. De jonge Kolja ontdekt in een huis dat tot leven komt en miniaturen die nieuwe werelden oproepen, dat je wortels doorgroeien kunnen als je onderweg bent. De visuele speelstijl spreekt tot de verbeelding en geeft het jonge publiek alle ruimte om mee te voelen met diepere thema's: wat betekent thuis? En wat gebeurt er als je dat kwijt raakt?

  • KADO

    Theatershow
    De Club van Sinterklaas
    wo 2 dec 2026

    Groot nieuws! KADO komt dit jaar per vliegtuig eerder naar Nederland. Sinterklaas heeft namelijk een héél bijzondere verrassing voor de meiden van KADO in petto… Wat dat is? Dat houden we nog even geheim. Maar één ding is zeker: dit wordt spectaculair!

    Op woensdag 2 december komen ze naar Orpheus; de meiden van KADO uit De Club van Sinterklaas. Een vrolijke show vol met liedjes voor het hele gezin. Interactiever en intiemer dan ooit. Zing uit volle borst mee met alle KADO-hits en help de meiden tijdens een gloednieuw avontuur. Alles komt voorbij: van verliefdheid tot fashion, van make-up tot de lekkerste Sinterklaassnacks.

  • Lejo Kerstshow

    Peuterpret
    wo 16 dec 2026

    Lejo, het beroemde vingerpoppetje, brengt deze winter een heuse Kerstshow naar het theater — met al zijn vriendjes. Ze versieren de kerstboom, zingen vrolijke kerstliedjes, luiden de jingle-bells en zelfs Rudolf het Rendier komt langs. Een vrolijke familievoorstelling gespeeld door de twee handen van Leo Petersen, met hulp van een koffer vol houten ogen.

    De Lejo Kerstshow is een feestelijke voorstelling voor het héle gezin — van de allerkleinsten tot opa en oma. Leo Petersen brengt een wereld vol kleurrijke karakters tot leven: Lejo en zijn vriendjes tuigen samen de kerstboom op, zingen allerlei vrolijke kerstliedjes en maken er een gezellige boel van. Na afloop kunnen kinderen hun eigen Lejo-kerst-poppetje knutselen en bespelen.

  • Jul & Julia - chaos in het pretpark!

    Kinderpretpark Julianatoren
    zo 20 dec 2026
    en
    ma 21 dec 2026

    Je favoriete helden uit Kinderpretpark Julianatoren halen het pretpark naar het theater. In hun allereerste theatershow zijn Jul & Julia, Meneer Kaasgaaf, Mevrouw Suikerspin en Cas de Ranger van plan het theater op zijn kop te zetten. Zingen, dansen en lachen mee tijdens deze te gekke show voor het hele gezin!

    In hun allereerste theatershow Jul & Julia Chaos in het pretpark zijn Jul & Julia, Meneer Kaasgaaf, Mevrouw Suikerspin en Cas de Ranger van plan om samen met jullie het theater op zijn kop te zetten. Het belooft een groot interactief feest te worden, met alle bekende liedjes van het park, waaronder uiteraard de Muizendans.

    De jongens en meisjes zijn tijdens de voorstelling getuige van een héél bijzonder moment: Meneer Kaasgaaf gaat namelijk in de show de nieuwe attractie voor het pretpark bekend maken. Maar is deze attractie eigenlijk wel zo'n slimme aankoop? Of zorgt deze attractie er juist voor dat het pretpark nooit meer open kan?

    TIP: Vanaf zaterdag 28 november 2026 zal de film Jul & Julia – De theatershow in gevaar te zien zijn op YouTube. De perfecte voorbereiding voor deze spectaculaire theatershow.

  • Mus en Kapitein Kwaadbaard

    en De 5 Slangen
    Gebaseerd op het boek van Kevin Hassing (8+)
    za 2 jan 2027

    Mus weet als enige te ontsnappen aan de beruchte piratenbende De 5 Slangen, die haar stad Zeeburgerdam heeft overvallen. Ze gaat op zoek naar kapitein Kwaadbaard – ooit lid van de bende en de enige die het tegen de brute leider durft op te nemen. Algauw belandt Mus in een reusachtig avontuur vol bijzondere boswezens, een spookschip en een stad van scheepswrakken.

    De makers van De Brief voor de Koning brengen een muzikale, vindingrijke en spannende voorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar, vol avontuur en humor. Met een stoer weesmeisje, een kapitein met een klein hartje, verschoppelingen, buitenbeentjes en plunderende piraten! Met steun van kapitein Kwaadbaard, zijn broer Bertrand, Kromme Kareltje en De Buffel – en een flinke dosis moed – is Mus vastbesloten de piraten te verdrijven. Maar komt haar hulp wel op tijd?

    Gebaseerd op het boek Mus & kapitein Kwaadbaard en De 5 Slangen van Kevin Hassing.

  • De Kleine IJsbeer

    Peuterpret
    wo 20 jan 2027

    Lars, de kleine ijsbeer, woont veilig bij zijn vader in een wereld van sneeuw en ijs. Maar als zijn ijsschots afbreekt en de zee hem meeneemt, belandt hij in een groot onbekend avontuur — ver van alles wat hem vertrouwd is. Wat is thuis eigenlijk? Een ontroerend, woordloos verhaal in een prachtige, handgemaakte stoffen wereld.

    In de beeldende theatervertelling van Theater Stof komt het beroemde prentenboek van Hans de Beer tot leven. Met spectaculaire handgemaakte stoffen decorstukken en poppen reist Lars langs vreemde groene planten, bijzondere dieren en onbekende geluiden. Zijn avontuur gaat over vriendschap, je thuis voelen, het durven toelaten van het onbekende en de kracht van de natuur — toegankelijk voor elk kind, ongeacht taal of achtergrond.

  • EN NOU GAAN WE EVEN HELEMAAL UIT ONZE PLAAT

    Maas Theater en Dans
    Een muzikale voorstelling voor iedereen die niet verteld wil worden hoe het moet.
    6+
    zo 24 jan 2027

    Of het nu met vrienden is op het schoolplein, met je oma in de keuken, stil onder je bureau, schaamteloos voor de spiegel of gewoon van binnen. Iedereen danst wel eens. 

     

    Maar wie bepaalt er hoe je danst? Wie kiest ons ritme? Waarom mag de één zus bewegen en de ander niet zo? Bestaat er zoiets als de juiste dans? En wat is dans eigenlijk? 

    In EN NOU GAAN WE EVEN HELEMAAL UIT ONZE PLAAT (een topshow) komen we terecht in een onbekend danszaaltje waar je meegenomen wordt door een nukkige dj langs alle mogelijke stijlen en moves.

    Er wordt gevogued, geslowd, gebreakdancet, gehakt, gehiphopt, geschuifeld, gebepopt, getiktokt en gestampt. 

    Maar blijkbaar is er steeds iets mis. Een wannabe danswedstrijd die niemand snapt. Want wie heeft er hier nu eigenlijk die onnavolgbare regels verzonnen in deze zaal? En waarom?

    In allerlei wervelende en absurdistische pogingen proberen vijf performers zich vrij te dansen van alles wat voor ze bepaald wordt. 

    Een muzikale voorstelling van Maas theater en dans en Acteursgroep Wunderbaum. 

    Voor iedereen die niet verteld wil worden hoe het moet.

  • Woezel & Pip

    Feest in de Tovertuin
    2+
    zo 31 jan 2027
    Woezel & Pip vieren samen met hun vriendjes het jaarlijkse grote Tovertuinfeest! Een interactieve, muzikale voorstelling vol herkenbare liedjes, waarin de vriendjes het publiek uitnodigen om mee te dansen en te feesten. Perfect voor de allerkleinsten.

    De vriendjes laten een nieuwsreporter zien wat de Tovertuin zo speciaal maakt. Pip neemt haar mee naar de Snoezelboom, waar je alles kunt zijn wat je wilt. Buurpoes vertelt over haar favoriete droommuurtje, en Charlie toont zijn geweldige speelgoedkist. Maar Woezel kan maar niet kiezen wat hij het allerleukst vindt—gelukkig krijgt hij hulp van zijn vriendjes en het publiek in de zaal.

  • De Proefkeuken en de WC van tijd

    Pieter Hulst, Willem Voogd e.a.
    8+
    za 6 feb 2027

    Na het succes van De Proefkeuken keert het team terug met een gloednieuw, nóg gekker en spectaculairder avontuur! De Proefkeuken en de WC van tijd dreigt voorgoed te verdwijnen, maar Pieter en Willem geven zich niet zomaar gewonnen. Op reis door de tijd beleven ze een drolkomisch avontuur vol schijtlollige humor en retegoeie grappen.

    Op zoek naar die ene briljante uitvinding gaan Pieter en Willem op reis door de tijd en komen terecht bij de Romeinen. Daar beleven ze een drolkomisch avontuur vol schijtlollige humor en retegoeie grappen. Dit is jeugdtheater in de leukste zin van het woord, dat voortborduurt op de traditie van familievoorstellingen, maar voegt daar een flinke smak weerbarstige eigenzinnigheid, droogkomische taalvondsten en balsturige onzin aan toe.

  • De musical zonder billen

    Jaski & Groenteman
    4+
    zo 14 feb 2027

    De bestseller Zonder-Billen-Boekenreeks (meer dan 150.000 verkochte exemplaren) komt op de planken in een doldwaze musical met een vreemd luchtje. Swingende cast, heerlijke liedjes en veel plezier vol absurde humor.

    In het plaatsje Zonderbroek loopt alles in het honderd als de koning voor de zoveelste keer zijn billen verliest. Zal hij ze ooit weer terugvinden? Lukt het de prinses eindelijk een stinkend scheetje te laten? En wat voert die vreemde kabouter uit Metbroekendam uit? Een swingende cast bestaande uit onder meer Korneel DeFrancq (Soldaat van Oranje) en muzikant Jan Groenteman vertelt een gloednieuw verhaal boordevol heerlijke liedjes die je hoofd niet meer uitgaan.

  • ssstOER?!

    Peuterpret
    Een vrolijk botsend avontuur over durven, doen en dapper zijn op jouw manier.
    2+
    wo 17 feb 2027

    Tessa en Olivier lijken met hun rode haren als twee druppels water op elkaar. Maar verder: ze zijn totáál anders! De één springt overal in, de ander pakt eerst zijn helm en kniebeschermers. Dus — wie is nu écht stoer? Een woordloze, beeldende voorstelling vol slapstick, beweging en humor over durven, doen en dapper zijn op jouw eigen manier.

    In ssstOER?! zijn Tessa en Olivier beste vrienden die van verdwalen in hun fantasie houden, van rare dansjes en muziek in de verkeerde toon. Terwijl Tessa hopeloos verdwaalt, zit Olivier met een kop thee alles te lezen over de bosbever. En terwijl hij ladder, helm en kniebeschermers zoekt, zit Tessa al héél hoog in de boom. Is stoer heel hard durven roepen? Of rustig blijven staan als je iets spannend vindt? Soms botsen hun plannen, maar steeds ontdekken ze nieuwe manieren om stoer te zijn.

    ssstOER?! is een gloednieuwe remake van Stoere Broer, de peuterhit van Tessa & Olivier.

  • Juf Braaksel – De Musical

    Een swingend en spannend avontuur voor het hele gezin
    6+
    vr 26 feb 2027

    Wanneer Lotte, Thijs, Lukas en Milou uit groep 7 ontdekken dat er iets niet klopt met het strenge schoolhoofd Juf Braaksel, besluiten ze het mysterie te ontrafelen. Met hulp van het publiek staan ze sterker dan ooit! Juf Braaksel – De musical is een energieke, grappige en muzikale voorstelling vol avontuur, spanning en humor. Een feest voor kinderen én hun ouders.

    Op het eerste gezicht is het een gewone school… Maar niets is wat het lijkt.

    Wanneer Lotte, Thijs, Lukas en Milou uit groep 7 ontdekken dat er iets niet klopt met het strenge schoolhoofd Juf Braaksel, besluiten ze het mysterie te ontrafelen. Dat blijkt lastiger dan gedacht. Gelukkig hoeven ze het niet alleen te doen, want met hulp van het publiek staan ze sterker dan ooit!

    Gebaseerd op de populaire boeken van Carry Slee is Juf Braaksel – De musical een energieke, grappige en muzikale voorstelling vol avontuur, spanning en humor. Een feest voor kinderen én hun ouders. Dus ga mee op avontuur en beleef Juf Braaksel live in het theater!

    Na de voorstelling kun je de cast persoonlijk ontmoeten tijdens een meet & greet. Grijp je kans om samen met Juf Braaksel en haar leerlingen op de foto te gaan!

  • Grondtonen

    Het Houten Huis
    Muziek uit de diepte
    Coproductie met Nordland Visual Theatre, Tryater en Club Guy and Roni (9+)
    zo 28 feb 2027

    Een gezin verdwaalt in het bos waar alles steeds wankeliger wordt. Vanuit de diepte klinkt muziek, en een groot boswezen rijst op. Een verhaal over verlies, vertrouwen en de geheimzinnige kracht van de grond onder je voeten.

    In Grondtonen volgen we een gezin dat verdwaald is geraakt in een groeiend bos. De muren van hun huis zijn verdwenen tussen de bomen, en hun meubels zakken steeds dieper weg. Mama kan niet meer dansen, papa jaagt op ballerina’s tussen de struiken. Slechts de jongste ziet een blauw zaadje en voelt hoe het mos je stevig vasthoudt terwijl je langzaam wegzakt.

    Een groot boswezen rijst op uit de aarde en volgt hen tussen de bomen – onzichtbaar totdat de emoties te hoog oplopen. Dit is een voorstelling over families die verdwalen, over de angst van het onbekende, en over de kracht die kan ontstaan wanneer we ons overgeven aan wat groter is dan onszelf.

  • De Nog Grotere Slijmmusical

    Slijm is terug!
    Groter, spectaculairder en met nog meer slijm!
    6+
    zo 14 mrt 2027

    Slijm is terug – groter, spectaculairder en met nog meer slijm! Benji komt op de school terecht van Fleur en Victoria, maar al snel blijkt dat slijm er niet meer zo populair is als hij dacht. Met de hulp van de mysterieuze speelgoedfabrikant Dominicus Duff (die toevallig in de gevangenis zit) begint een gloednieuw avontuur.

    De Nog Grotere Slijmmusical is een kleurrijke familiemusical vol dans, humor, spanning en – uiteraard – slijm. Met bekende gezichten en grote hits als Slijm is Alles, Gek op Slijm en Adrenaline is dit een feest der herkenning voor fans van de eerste Slijmmusical. En voor wie de wereld van Slijm nog niet kent: dit gloednieuwe verhaal staat volledig op zichzelf – je hoeft deel één niet gezien te hebben.

    NewBe en BazarMedia presenteren een spiksplinternieuwe Nederlandse familiemusical boordevol energie, hits en hilariteit. Één ding is zeker: iedereen is gek op slijm!

  • Van mij!

    Peuterpret
    2+
    wo 17 mrt 2027

    Nee! Geef hier! Van mij!! Twee figuren willen altijd precies dat hebben wat de ander heeft — maar wanneer het ze lukt samen te spelen, duikelen ze in een spel met oneindige mogelijkheden. Van mij! is een speelse, beeldende en fysieke voorstelling met levensgrote, abstracte vormen en een aanstekelijke kinderlogica: een ode aan het samen spelen.

    Geïnspireerd op de peuterfase waarin het besef ontstaat dat iets ‘van mij’ kan zijn, maar dat de wereld ook groter is, onderzoekt de voorstelling hoe kinderen grenzen verkennen en leren delen. Met flexibiliteit en vergevingsgezindheid lossen de twee figuren hun conflicten op — soms makkelijker dan grote mensen. Een humorvolle, tikkeltje brutale maar liefdevolle ontdekkingstocht, met (live) muziek in een belangrijke rol.

  • De waanzinnige boomhut van 78 Verdiepingen

    Meneer Monster
    6+
    ma 29 mrt 2027

    Andy en Terry zijn terug in hun compleet uit de hand gelopen boomhut – nu maar liefst 78 verdiepingen hoog. Als de legendarische Mr Big Shot arriveert om er een Hollywood-blockbuster van te maken, maar Andy plotseling vervangt door een aap, barst de strijd los. Wordt de blockbuster ooit gemaakt? En waarom duiken die mysterieuze spionnenkoeien overal op?

    De waanzinnige boomhut van 78 verdiepingen is een beeldende, razendsnelle theaterkomedie vol houtje-touwtje filmtrucs, strak georganiseerde chaos en tomeloze fantasie. De boomhut heeft opnieuw 13 nieuwe verdiepingen gekregen: een carwash, een Krabbelatorium, een stadion voor álle balsporten en een zwaar beveiligde aardappelchipsopslag (bewaakt door één extreem boze eend).

    Gebaseerd op de boeken van Andy Griffiths en Terry Denton. Eerdere delen van de Boomhutreeks wonnen de Zapp Theaterprijs en een Zilveren Krekel, en tourden langs uitverkochte zalen door heel Nederland.

  • Toetie

    Mark van Vliet
    Muziektheater voor iedereen die anders durft te klinken.
    Tweede Paasdag, 4+
    ma 29 mrt 2027

    Toetie is een doodgewone kwartnoot in het keurige dorp Kwarterdam – waar iedereen precies hetzelfde klinkt. Dag in, dag uit. Saai! Hij trekt eropuit en ontdekt een bonte wereld vol bijzondere noten: van de drukke achtste noten Rita en Lynn tot de dramatische crescendo Decibella. Een kleurrijke muzikale familievoorstelling over durven afwijken én samenwerken – met live muziek.

    Tijdens zijn avontuur ontmoet Toetie ook de stille rust Serena en de swingende P. Kussie. Allemaal heel anders dan hij, maar elk met een inspirerende boodschap. Als hij zijn nieuwe vrienden meeneemt naar Kwarterdam, stuit hij op weerstand: “Die horen hier niet!” Met de hulp van de wijze zachte G-sleutel laat de voorstelling zien hoe juist die verschillen voor harmonie zorgen.

    Mark van Vliet zet met humor en visuele grapjes alle rollen zelf neer, terwijl hij moeiteloos het publiek betrekt bij het verhaal. Samen met musici Ivo en Laurens Kouwenhoven maakt hij muziek toegankelijk voor iedereen en laat hij kinderen ervaren hoe verbindend samen spelen kan zijn.

  • Zing, spring, miauw!

    Dikkie Dik & Dirk Scheele
    Een vrolijke voorstelling vol muziek en kattenstreken met de bekendste kater van Nederland én kindermuzikant Dirk Scheele.
    2+
    zo 4 apr 2027

    Dikkie Dik – de bekendste kater van Nederland met zijn rode vacht en ondeugende oogopslag – gaat op muzikaal avontuur met kindermuzikant Dirk Scheele. Ze dansen de Poezendans, spelen verstoppertje en drinken limonade met prik. Zing, spring en miauw mee: een vrolijk feest voor de allerkleinsten!

    Al 30 jaar weet Dirk Scheele nieuwe generaties kinderen te raken met zijn aanstekelijke liedjes. In deze interactieve voorstelling – vol herkenbare nummers en poezenstreken – trekt hij samen met Dikkie Dik alle registers open. Een voorstelling voor kinderen van 2 tot 7 jaar die meezingt, meedanst en meedoet.

  • Harimau

    Peuterpret
    3+
    wo 21 apr 2027

    Harimau is een grote, stoere, kleurrijke tijger — maar ook een heel eenzame. Op haar tocht door de jungle van Indonësië ontmoet ze vlinder Kupu-Kupu, olifant Gaja en egel Landak. Zou één van hen haar vriend willen worden? Een energieke voorstelling met muziek, poppenspel en bodypaint over hoe je vriendschap kunt vinden én bewaren.

    Ken je de verhalen van Oma Isolde al? Die komen uit Indonësië, vol de kleurrijkste tekeningen. Op haar tocht ontmoet Harimau de tere vlinder Kupu-Kupu, de stoere olifant Gaja en de schuwe egel Landak. Maar elke poging tot vriendschap loopt mis: een gescheurde vlindervleugel, een olifant die schrikt van haar harde brul, en een egel die weggeschopt wordt als voetbal. Verdrietig trekt Harimau zich terug — totdat ze aan de rand van een meer in het water kijkt en iets bijzonders ontdekt. Reis mee naar de jungle van Indonësië!

  • GRRR... ik ben een boze dino!

    Lil Ones
    Een muzikaal feest voor de allerkleinsten
    4+
    zo 25 apr 2027

    Luca’s dinoknuffel Didi is spoorloos verdwenen – en zonder Didi kan hij écht niet slapen. In GRRR… ik ben een boze dino! gaat Lil Ones samen met Luca en zijn buurmeisje Ella op zoek door de flat, langs vrolijke buren en een mysterieuze nieuwe bovenbuurman.

    Lil Ones, het vernieuwende platform van hiphoplabel Top Notch, mixt klassieke kinderliedjes met moderne beats, diverse muziekstijlen en talen. De voorstelling is geschreven en geregisseerd door Naomi van der Linden (nijntje de musical, De Regels van Floor, De NEEhoorn). Bekende kinderhits als Scheetje in mijn dinobroek en Kan jij beter dansen dan een dino? staan naast liedjes die je herkent, maar nog nooit zo hebt gehoord.

  • De Betoverde Klas

    Huub Cooijmans
    vr 30 apr 2027

    Ontdek samen met meester Huub de geheimen van de betoverde klas. Een familievoorstelling vol magische trucs, grappige twists, jongleerkunsten en verrassende effecten.

    Vandaag mag meester Huub invallen op een nieuwe school. En hij heeft er zin in! Gelukkig treft hij een klas vol enthousiaste kinderen. Maar hoe meer lessen hij geeft des te meer meester Huub erachter komt dat dit geen normaal klaslokaal is. Hier is iets geks aan de hand…

  • Juf Roos gaat op vakantie

    2+
    zo 30 mei 2027

    Juf Roos en Gijs beleven een nieuw, vrolijk avontuur vol muziek, humor en herkenning. In deze oer-Hollandse familievoorstelling gaan ze op een doldwaas avontuur op het Nederlandse platteland.

    Juf Roos wil graag op vakantie in eigen land, maar onderweg vindt Gijs een verdwaald hondje. Dat is het begin van een vrolijk avontuur wat hen uiteindelijk bij de boerderij van tante Tulp brengt. Kinderen en hun (groot)ouders worden steeds uitgenodigd om mee te zingen, mee te denken en mee te doen.

  • Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft

    Onderdeel van het Prentenboekjesfestival
    Prentenboekjesfestival (2+)
    wo 16 jun 2027

    Mol komt boven om te kijken of de zon al op is als er ineens op zijn kop gepoept wordt. Kak! Wat goor!

    Mol gaat op zoek naar de dader en ontmoet een hoop wonderlijke dieren die duidelijk maken dat zij het in ieder geval niet waren... Maar dan zijn er gelukkig twee strontvliegen die hem kunnen helpen.

    Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft is een hilarische slapstickvoorstelling van de makers van o.a. De Gruffalo en De Waanzinnige Boomhut theaterreeks, naar het bekende boek van Werner Holzwarth en Wolf Elbruch.

    Een fysieke, bijna woordeloze Meneer Monster productie voor 2+ en ouder over onrecht wat je aan wordt gedaan en of je gelijk halen vervolgens wel zo verstandig is.

  • De Gruffalo

    Onderdeel van het Prentenboekjesfestival
    Prentenboekjesfestival (2+)
    wo 16 jun 2027

    Het verhaal over een muis in een bos die niet opgegeten wilde worden.

    Een klein muisje loopt door het bos en wordt beslopen door drie dieren die hem willen opeten. Hij houdt deze vijanden op afstand door ze bang te maken met een eng monster die hij gewoon heeft verzonnen. Een Gruffalo. Vos, Uil en Slang hebben nog nooit van hem gehoord. Alleen Muis weet hoe hij eruitziet. Maar wat gebeurt er als de muis opeens wordt geconfronteerd met zijn eigen verzinsels? Overwint de kleine muis zijn angsten voor die grote griezel?

  • Titus & Fien De Revue

    Vooruit, nog één keertje dan
    Verplaatsing van 28 juni 2026
    zo 20 jun 2027

    Na een aantal jaren in de bergen van Oostenrijk keert het hilarische, groene duo Titus & Fien in de zomer van 2027 voor slechts een paar weken terug naar Nederland om hun publiek te verrassen met een te gekke nieuwe show!

    Sinds hun afscheid hebben ze het podium verlaten, maar is hun liefde voor hun fans onveranderd. In Oostenrijk ontvingen ze talloze lieve berichtjes en kaartjes en dat bracht Titus en Fien tot maar één conclusie: We gaan nog een keer terug voor de meest hilarische, grootste en gekste groene show ooit: Titus & Fien De Revue – Vooruit, nog één keertje dan!

    Het is geen geheim dat Titus zich helemaal thuis voelt op de piste en Fien het liefst elke schnitzel zou eten die ze tegenkomt. Maar na 15 jaar op het toneel, miljoenen views op YouTube en TikTok, en ontelbare keren lachen met hun fans, missen ze hun publiek toch wel heel erg. Daarom heeft deze nieuwe show maar één doel: lachen, gieren en brullen! Dus oliebol, zet je schrap! Met gloednieuwe sketches, grappen en natuurlijk de Oliebollenband wordt dit een show om nooit te vergeten. Dit is je kans om nog één keer samen met Titus en Fien te lachen, mee te zingen met hun hits, met ze op de foto te gaan en met de hele familie dubbel te liggen van het lachen. Een show die je écht niet wilt missen!

  • K3

    Superhelden
    Iedereen is een superheld! ✨
    za 17 jul 2027
    -
    zo 18 jul 2027

    Maak je klaar voor een gloednieuwe theatershow vol muziek, humor en K3-magie.
    Samen met Hanne, Marthe en Julia ontdek je dat iedereen een eigen bijzondere superkracht heeft.

    Zing en dans mee met de grootste K3-hits en beleef een onvergetelijke show vol vriendschap, verrassingen en superkrachten. Een K3 theatershow voor jong en oud!

Alle programma-overzichten

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje