Max van den Burg

Maxikozi
vr 23 okt 2026 20:00
vr 23 okt 2026
20:00
  • vr 23 okt 2026
    20:00
    Altioszaal
    Vanaf vr 22 mei 2026 10:00
  • Inclusief koffie/thee vooraf en een (pauze)drankje

Laat je door Max van den Burg uit je comfortzone halen op 'pantoffels on speed'. Met herkenbare types, muzikale tijdreizen, spot on imitaties en persoonlijke verhalen, neemt Max je in zijn nieuwste programma mee in het konijnenhol van het moderne leven, waar alles draait om comfort, gemak en de kinderen, maar waar alles anders is dan het lijkt. Herkenbaar, fantasievol, muzikaal, maar vooral: 'Maxikozi'.

Herken je dat gevoel? Dat je soms een beetje klem zit in je comfortabele en supercozy leventje? Waarin alles zo prettig en veilig is, maar ook zó voorspelbaar?

Bank. Pantoffels. Afstandsbediening. Airfryer. Satisfyer. Alles comfortabel. Alles geregeld. Alles verzekerd. Maar waar is het avontuur gebleven? Waar is het échte leven?

In zijn nieuwste programma haalt Max je uit je comfortzone op 'pantoffels on speed'. Met herkenbare types, muzikale tijdreizen, spot on imitaties en persoonlijke verhalen, neemt hij je mee in het konijnenhol van het moderne leven, waar alles draait om comfort en gemak, maar alles anders is dan het lijkt. Herkenbaar, muzikaal, fantasievol en ongefilterd cabaret, met een prettig schurend Brabants randje.

Max is de laatste jaren vooral bekend van zijn online 'B&B Vol Liefde'-imitaties, maar hij is als veelzijdig cabaretier en showman in het theater op z'n allerbest.

Wordt het cozy? Zeker! 'Maxikozi'.

"Een feest der herkenning in een unieke comedystijl."

De Theaterkrant

Wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje