VriendenLoterij VIP-KAART
50% korting voor deelnemers van de VriendenLoterij
Hoe werkt het?
- Selecteer de voorstelling naar keuze in het programma-overzicht en klik op Tickets.
- Kies voor de ticketsoort Regulier om gebruik te maken van de korting. De korting wordt later toegepast. Selecteer het aantal tickets, kies je stoelen en voeg deze toe aan je winkelmandje.
- Klik in het besteloverzicht op de knop VriendenLoterij VIP-KAART.
- Vul je VIP-KAARTnummer, postcode en huisnummer (zonder toevoeging) in en klik op Registreren. De korting wordt automatisch toegepast. Klik daarna op Bevestigen. Heb je een tweede VIP-KAART? Valideer dan een tweede VIP-KAART door in het besteloverzicht opnieuw op de knop VriendenLoterij VIP-KAART te drukken.
- Doorloop de rest van het bestelproces en reken je tickets af.
Voorwaarden
- Als deelnemer van de VriendenLoterij kan je maximaal 1 ticket per voorstelling per VIP-KAART met 50% korting kopen. Koop je meer dan 1 ticket voor dezelfde voorstelling, dan betaal je over de extra tickets de standaardprijs. Als je voor meerdere voorstellingen tickets koopt, wordt de korting over meerdere voorstellingen verrekend.
- De korting wordt verrekend over online aangeschafte tickets met het standaardtarief. Tickets waarop al een korting van toepassing is, zijn uitgesloten van deelname.
- Het is mogelijk vanaf 4 maanden vóór de voorstellingsdatum tickets met VIP-KAARTkorting te boeken.
- Per kalenderjaar kan je per VIP-KAART maximaal 4 tickets met 50% korting kopen.
- Voorstellingen waarvan de ticketverkoop via een extern verkoopplatform verloopt (zoals via Eventim of NTK of rechtstreeks via de organisator) zijn uitgesloten van deelname.
- Het is niet mogelijk reeds gekochte tickets met terugwerkende kracht te verrekenen met de VIP-KAARTkorting.
- Voor vragen over de geldigheid van je VIP-KAART kun je bij de VriendenLoterij terecht.
- Neem je VIP-KAART (fysiek of in de app) altijd mee naar de voorstelling, deze kan gecontroleerd worden.
- Verhuringen zijn uitgesloten van korting via de VIP-KAARTkorting.
- Theater Orpheus kan bepaalde voorstellingen uitsluiten van VIP-KAARTkorting.
Veelgestelde vragen
Hoeveel korting krijg ik als VriendenLoterij-deelnemer?
Met je VriendenLoterij VIP-KAART krijg je 50% korting op de reguliere ticketprijs.
Hoeveel tickets met korting kan ik bestellen?
Je kunt per VriendenLoterij VIP-KAART maximaal 1 ticket per voorstelling kopen met 50% korting, met een maximum van 4 tickets per kalenderjaar per VIP-KAART.
Vanaf wanneer kan ik tickets met korting kopen?
Je kunt vanaf 4 maanden voor de voorstellingsdatum tickets met korting kopen.
Wat moet ik doen als ik meer dan 1 ticket voor een voorstelling wil kopen en ik heb 1 VriendenLoterij VIP-KAART?
Je bestelt 1 ticket met 50% korting via je VriendenLoterij VIP-KAART, voor het 2de en volgende ticket voor die voorstelling betaal je de reguliere prijs.
Ik heb meerdere VriendenLoterij VIP-KAARTEN. Kan ik dan meer dan 1 ticket per voorstelling bestellen?
Je kunt per VIP-KAART 1 ticket met 50% korting per voorstelling kopen. Als je bijvoorbeeld 2 VIP-KAARTEN hebt, dan kun je 2 tickets met korting voor één voorstelling kopen.
Met wie kan ik contact opnemen over de bestelde of de nog te bestellen tickets?
Voor vragen over bestelde of te bestellen tickets kun je contact opnemen met de Theaterkassa via 055 - 527 03 00 of kassa@orpheus.nl.
Kan ik tickets met 50% korting aan de kassa kopen?
Nee, de 50% korting via jouw VriendenLoterij VIP-KAART is alleen geldig voor tickets die online via orpheus.nl worden gekocht.
Ik ben mijn VriendenLoterij VIP-KAART kwijt. Wat moet ik doen?
Download de VriendenLoterij app om jouw VIP-KAART altijd bij de hand te hebben. Log in met je VriendenLoterij-account en je vindt de VIP-KAART direct in de app. Heb je nog geen account? Maak er gemakkelijk één aan via de app. Ga voor meer informatie naar de website van de VriendenLoterij.
Waar vind ik meer informatie over de VriendenLoterij VIP-KAART?
Als deelnemer van de VriendenLoterij ontvang je een persoonlijke VriendenLoterij VIP-KAART. Met jouw VIP-KAART is door heel Nederland altijd plezier te beleven. Je kunt met je persoonlijke VIP-KAART gratis naar ruim 180 musea, krijg je tot 50% korting bij theaters, bioscopen, dierenparken en kastelen in heel Nederland én maak je kans om exclusieve evenementen te bezoeken. Kijk op vriendenloterij.nl/vipkaart voor meer informatie.
Ik heb al tickets voor een voorstelling gekocht. Wat nu?
Het is niet mogelijk reeds gekochte tickets met terugwerkende kracht te verrekenen met de VIP-KAARTkorting.
Moet ik voor elke boeking mijn VIP-KAART valideren?
Er wordt dagelijks gecontroleerd of je nog deelnemer bent van de VriendenLoterij en je VIP-KAART dus nog geldig is.
Kan ik de korting combineren met andere acties of kortingen?
De VriendenLoterij VIP-KAART korting is doorgaans niet te combineren met andere acties, aanbiedingen of kortingen, tenzij anders aangegeven.
50% korting op tickets bij veel podia
Theater Orpheus is lid van de VSCD, de branchevereniging van podia in Nederland. De VSCD en de VriendenLoterij zijn een samenwerking aangegaan met als doel om nieuw kortingsaanbod voor alle VriendenLoterij-deelnemers toe te voegen, waardoor een bredere groep bezoekers hun weg vindt naar schouwburgen, theaters en concertzalen.
Elke deelnemer van de VriendenLoterij ontvangt een VIP-KAART. Met deze VIP-KAART gaat een deelnemer gratis naar ruim 180 musea in heel Nederland, krijgt tot 50% korting bij theaters, bioscopen, dierenparken en kastelen in heel Nederland én maakt kans om exclusieve evenementen te bezoeken. Kijk op vriendenloterij.nl/vipkaart voor meer informatie.