Vrienden van Orpheus
Theaterliefhebbers met een hart voor Orpheus
Word vandaag nog Vriend van Orpheus
Kies hieronder de Vriendschap van jouw voorkeur en voltooi de bestelling om direct (Harts)vriend te worden.
Goed om te weten
Een Vriendschap heeft een standaard looptijd van 1 jaar. Met je bestelling geef je een machtiging af tot een jaarlijkse automatische incasso, tot wederopzegging. Ieder jaar ontvang je een reminder van deze automatische verlenging.
Ook gedurende het seizoen zijn er geregeld exclusieve Vrienden voorverkoopmomenten als er nieuwe voorstellingen in verkoop gaan. Via onze Vriendennieuwsbrief ben je altijd als allereerste op de hoogte!
Aanpassen of opzeggen
Activiteiten
Jaarlijks organiseren we een aantal exclusieve en afwisselende Vriendenactiviteiten.
Theater voor iedereen
Als Vriend van Orpheus profiteer je niet alleen zelf, maar draag je ook bij aan de missie om van Orpheus een theater te maken voor iedereen. Ons belangrijkste doel daarbij is om cultuur in Orpheus voor iedereen bereikbaar en toegankelijk te maken. Dit maken we mede mogelijk dankzij de Vrienden van Orpheus. Denk hierbij aan leuke initiatieven vanuit Orpheus Jong, de Middagje Uit voorstellingen die onze Ouderenprogrammaraad programmeert of de Vriendjesdag voor basisschoolkinderen uit heel Apeldoorn. Samen realiseren we theater voor iedereen!
Nog vragen?
In onze veel gestelde vragen vind je waarschijnlijk het antwoord op jouw vraag. Staat het antwoord er niet tussen? Neem dan contact op met Vrienden coördinator Patricia Gillet via vrienden@orpheus.nl.